Firmamız CANSAN MAKİNA ve KAZAN SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ’ Olarak 2000’ li yılların başından bu güne Tank, kazan ve makine sektöründe faaliyet göstermekteyiz.Kuruluş ve gelişme yıllarında daha çok imalat ettiği ürünlerin kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken, markalaşma adına büyük yol kat eden ve sektöründe güven, samimiyet, yakınlık ve kalite gibi faktörleri kendimize ilke edinmiş bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz.

Firmamız faaliyet gösterdiği süre boyunca Türkiye ekonomisine yön veren ve Sanayi sektörünün liderleri arasında gösterilen birçok büyük firma ile çalışma fırsatı bulmuş olup, bu firmaların tank , kazan ve makine isteklerini eksiksiz şekilde karşılamıştır.Kurmuş olduğu son sistem tesisler ile gelişen teknolojinin gereksinimlerini yerine getirmeyi bilmiştir.Kalite ve güvene önem veren firmamız CANSAN adıyla oluşturulan kurum kültürü ve ilkeler ile CANSAN adını bir markadan daha fazlası haline getiriyor.

Cansan Makina kaliteye vermiş olduğu değer sayesinde çok kısa sürede sektörde söz sahibi bir firma haline gelmiştir. Almış olduğu belgeler sayesinde neredeyse tüm ülkelere ihracat yapmakta veya yapabilmektedir.

Müşteri ve çalışan mutluluğunu sağlamak için personel eğitim ve gelişim imkanlarına son derece önem veren Cansan Makina ürünlerinin, müşteri talep ve istekleri yanına, yasal mevzuata uygun olarak tasarlanmasını ve üretilmesini sağlamak için politikalar geliştirmektedir.

   Kurumsal Web sitemiz  aracılığı ile yurtiçi  ve yurt dışı referanslarımızı inceleyebilir, fotoğraf galerisi aracılığı ile yaptığımız ürünlerin görsellerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefon veya teklif formu ile bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek

Firma Yetkilisi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?